Tu jesteś: Boomhouse.pl - Dom jak marzenie  »  Aranżacja wnętrz  »  Ceramika łazienkowa: jaką firmę wybrać?

Ceramika łazienkowa: jaką firmę wybrać?

Jak urządzić łazienkę, aby nie tylko cieszyła oko, ale również była praktyczna i funkcjonalna? Na jakiego producenta ceramiki postawić?

W łazience nie może zabraknąć umywalki, sedesu oraz kabiny prysznicowej lub wanny. Niektórzy do tej listy dodaliby również bidet. Wszystkie te komponenty powinny do siebie pasować. Dlatego warto skorzystać z oferty jednego producenta i kupić od razu cały zestaw ceramiki łazienkowej.

 

Ceramika łazienkowa w zestawach

Bogata oferta rynkowa obfituje w najprzeróżniejsze zestawy ceramiczne, różniące się od siebie stylem, kształtami i barwami. Niezależnie od tego, czy masz małą, czy też dużą łazienkę – z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Elementy składające się na konkretny zestaw utrzymane są w jednolitej stylistyce. Bardzo ciekawe propozycje ma do zaoferowania włoska firma Catalano, zajmująca się produkcją ceramiki sanitarnej już od ponad czterdziestu lat. Jest to marka, której zaufały tysiące klientów, i która nie ma sobie równych na włoskim rynku urządzeń sanitarnych. Zestawy ceramiczne firmy Catalano mają najwyższą jakość, co potwierdzają liczne wyróżnienia, którymi przedsiębiorstwo było nagradzane.

 

Dlaczego warto wybrać Catalano?

Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawów Catalano wyróżniają się solidnym wykonaniem i wysokimi walorami estetycznymi. Na szczególną uwagę zasługują umywalki: mają niebanalną konstrukcję, niezwykle gładkie krawędzie, a także płaskie, minimalistyczne powierzchnie. Co decyduje o tym, że urządzenia sanitarne włoskiego potentata są tak piękne i odporne na uszkodzenia? Proces produkcji. Ceramika firmy Catalano wytwarzana jest w temperaturze 1250º, dzięki czemu ma gładką jak lustro powierzchnię. Umywalki Catalano wykonane techniką Cataglaze długo zachowują czystość i świeżość, ponieważ są tak skonstruowane, że bakterie trudniej na nich osiadają, a zabrudzenia nie są tak widoczne jak na zwykłych umywalkach.

 

Ceramika Catalano jest najlepszym możliwym wyborem, jeśli chodzi o urządzenia sanitarne. Chcesz nadać swojej łazience niepowtarzalny charakter? Wejdź na stronę Catalano i wybierz zestaw, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom. Z pewnością znajdziesz odpowiednie wyposażenie dla swojego mieszkania.