Tu jesteś: Boomhouse.pl - Dom jak marzenie  »  Aranżacja wnętrz  »  Meblościanki - sposób na nowoczesne wnętrze

Meblościanki - sposób na nowoczesne wnętrze

Meblościanki to najczęściej spotykany zestaw mebli, który umieszczamy w salonach, pokojach dziecięcych, czy biurach. W ich skład najczęściej wchodzi regał, pojemna szafa, biblioteczka oraz, zależnie od naszych potrzeb, biurko lub półka na TV.

Meblościanki muszą być równie funkcjonalne, jak i reprezentatywne. W dobrej cenie możemy zakupić meblościanki, które spełnią wszystkie te wymogi w sklepie https://www.wikimeble.pl/MEBLOSCIANKI.

 

Co oferuje nam sklep internetowy Wiki Meble?

Mamy do wyboru cztery różne rodzaje meblościanek:

  • regularne (takie, które są po ustawieniu jedną pełną bryłą),
  • nieregularne (takie, w których poszczególne elementy różnią się głównie wysokością),
  • z biurkiem (idealnie sprawdzą się w biurach i dziecięcych pokojach),
  • zestawy systemowe (takie, których poszczególne elementy możemy dopasować do naszych potrzeb).

 

Meblościanka jako funkcjonalna całość

Meblościanka składa się z kilku niezależnych od siebie elementów, które możemy dowolnie ustawić w pomieszczeniu. Są jednak i takie, które powinny być ułożone w podanej przez producenta kolejności. Zatem przed kupnem powinniśmy zmierzyć wybrany pokój i zastanowić się nad odpowiednim zestawem. Meblościanki są stosunkowo niedrogie i wielofunkcyjne. Możemy w nich schować odzież lub dokumenty. Szafka pod TV to idealne miejsce na kolekcję filmów, dekoder telewizyjny czy gry. W oszklonych regałach możemy przechowywać książki, kryształy lub ozdoby.

 

Nowoczesne wnętrze z meblościanką

W nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń najczęściej pojawiają się meblościanki nieregularne. Dzięki szerokiej ofercie na rynku bez problemu można wybrać komplet odpowiadający aktualnej kolorystyce naszego ieszkania. Sprawdź jeden z zestawów dostępnych w sklepie Wiki Meble https://www.wikimeble.pl/MEBLOSCIANKI/NIEREGULARNE/jurek_grey_zes_bc. Nowoczesna forma z frontami w połysku. Dodatkowo niewielkie oszklenia wraz z oświetleniem Led. Wszystko w jasnych barwach idealnie współgra z nowoczesnym sprzętem, który coraz częściej gości w naszych salonach. Cena za komplet jest niewielka, a efekty wizualne robią furorę.