Tu jesteś: Boomhouse.pl - Dom jak marzenie  »  Budownictwo  »  Jak usunąć zabrudzenia z maszyn przemysłowych myjkami ultradźwiękowymi?

Jak usunąć zabrudzenia z maszyn przemysłowych myjkami ultradźwiękowymi?

Myjki ultradźwiękowe są rozwiązaniem najważniejszego problemu jakim jest usuwanie zabrudzeń zarówno w warsztacie jak i w każdym innym pomieszczeniu.

Pracujesz w warsztacie albo hali produkcyjnej i zastanawiasz się, jaki jest najskuteczniejszy sposób usuwania zabrudzeń zarówno z powierzchni PCB, jak i czyszczenia elementów z kalafonii, topników oraz innych zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych? Możliwości usuwania zabrudzeń jest wiele, ale najlepsze nie zawsze są tanie, dlatego też warto pomyśleć o kilkufazowym myciu pozwalającym na mycie środkami na bazie wody.

Wybór urządzeń do specjalistycznego czyszczenia powierzchni, przedmiotów, narzędzi, szkieł optycznych, obiektywów oraz BGA i PCB. Proces czyszczenia musi być jak najdokładniejszy dlatego też warto skupić się na wielofunkcyjnym urządzeniu pozwalającemu na zlikwidowanie nieczystości organicznych lub nieorganicznych w sposób bardzo dokładny.

Maszyny przeznaczone do mycia środkami na bazie wody pozwalają na dużą oszczędność a wbudowany filtr zapewnia recykling środka myjącego a co za tym idzie niskie koszty eksploatacji. Niektóre maszyny posiadają dwa aparaty płynu czyszczącego, dzięki temu efekt czyszczenia jest o wiele lepszy. Skuteczność mycia przy zachowaniu krótkiego czasu jest zapewniona dzięki systemowi podgrzewania komory płynu myjącego, a regulacja ciśnienia w dyszach myjących likwiduje problem rozprysków podczas mycia małych PCBA.

Myjki ultradźwiękowe oraz automaty do czyszczenia są rozwiązaniem najważniejszego problemu, jakim jest usuwanie zabrudzeń na przykład takich jak:  kurz, tłuszcz, kalafonie, topniki oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne. Wiadomo jeśli miejsce pracy jest utrzymywane w czystości to rośnie chęć pracy a wszystkim urządzeniom poddawanym regularnej konserwacji wydłuża się żywotność.

Artykuł przygotowany przy współpracy z firmą Renex.